LQ121S1DG11
Trustpilot Pe baza a peste 4900 recenzii
12 Month Warranty
Garanție completă timp de 12 luni
Immediate Dispatch
Disponibil pentru expediere imediată
Worldwide Delivery
Livrăm în toată lumea
Obțineți un preț rapid pentru LQ121S1DG11
Cantitate
EU Automation este securizat, iar detaliile dvs. personale sunt protejate.
Adăugați o altă piesă la solicitarea dvs.?
Information icon
Întrebați echipa noastră
Ce urmează? +
Descriere produs Sharp LQ121S1DG11
open close indicator
Display-ul Sharp LQ121S1DG11 este un modul TFT-LCD color, ideal pentru utilizarea în terminale FA/POS și bancare. Cu o dimensiune a ecranului de 31 cm (12.1"), acest display oferă o luminozitate ridicată de 250 cd/m² și un unghi de vizualizare larg, de 140° orizontal și 110° vertical. Este echipat cu un sistem de iluminare CCFT de lungă durată, având o durată de viață de 50.000 de ore, și permite o înlocuire ușoară a lămpii. Display-ul funcționează la o tensiune de alimentare de 3.3 V/5.0 V și are un consum de energie de 7.5 W. Cu o rezoluție de 800 x RGB x 600 de puncte și un raport de contrast de 300:1, acest modul asigură o calitate excelentă a imaginii. Dimensiunile sale exterioare sunt de 290.0 x 225.0 x 13.2 mm, iar greutatea este de 830 g. Este proiectat să funcționeze la temperaturi cuprinse între 0 și +50°C și poate fi depozitat la temperaturi între -25 și +60°C.